Hlavní menu

Kandidátní listina města Most

pro volby do Zastupitelstva města Most konané ve dnech 10. a 11. října 2014

Číst dál: Kandidátní listina města Most

Most Program pro komunální volby 2014

Vážení spoluobčané, představujeme Vám novou politickou stranu Toryové, prosazující svobodu a odpovědnost jednotlivce. Název Toryové je historický název dnešních moderních konzervativců.

„Konzervativní strana je stranou celého národa nebo není ničím“

Toto řekl britský představitel Toryů Benjamin Disraeli. Toryové prosazují národní zájmy všech našich občanů.

Vážení spoluobčané je to již 25 let, kdy jsme přešli od totalitního systému vládnutí k demokracii. Demokracie je složenina dvou starořeckých slov a znamená vláda lidu. Lidé –občané-voliči si právě ve volbách vybírají své zástupce, kteří pak za ně vládnou. To je tzv. zastupitelská demokracie.

Vážení spoluobčané – voliči, nyní máte příležitost využít svého práva a zvolit si Vašeho zastupitele, který bude hájit nejlépe vaše zájmy. Za uplynulou dobu se mnohé změnilo. Objevily se nové výzvy, nové příležitosti. Mnoho z nás změnilo životní styl. Někomu se dařilo více jiným méně. Úspěch je dán mnoha okolnostmi, ale důležitá je vlastní vůle a nasazení a ochota se stále vzdělávat. Most je třináctým největším městem v republice, žije nás zde necelých 70 tisíc obyvatel na relativně malém území.

Co Most má nebo nemá?

 1. Máme fungující hromadnou městskou dopravu. (1 bod plus)
 2. Máme fungující technické a komunální služby.  (1 bod plus)
 3. Máme vysokou nezaměstnanost.  (1 bod mínus)
 4. Máme nové parkovací místa na silnicích. (0 bodů)
 5. Máme mnoho sociálně slabých občanů a mnoho nepřizpůsobivých občanů. (1 bod mínus)

Pokud Vám vyšlo při součtu bodů 1-5 NULA, je to správně. To je i výsledek vládnutí současných rozhádaných představitelů města.

Co nabízí Toryové?

 1. Přivedeme do Mostu nové investory
 2. Nabídneme nová pracovní místa, snížíme nezaměstnanost
 3. Zvýšíme životní úroveň
 4. Zvýšíme hodnotu Vašich majetků ( domů a bytů)
 5. Zvýšíme investice do školního i předškolního vzděláváni
 6. Ve spolupráci s krajem prosadíme modernizaci naší nemocnice a pokusíme se o krajského úřadu převzít část areálu nemocnice a vybudovat tam domy pro seniory
 7. Zvážíme možnost výstavby parkovacích domů v sídlištních aglomeracích
 8. U vznikajícího jezera Most vybudujeme ve spolupráci se soukromým sektorem velké zábavní centrum a tím přilákáme více turistů do našeho města – musíme změnit obraz, který si o našem městě dělá okolí.
 9. Vytěsníme nepřizpůsobivé občany na periferii nebo mimo město (při dodržení platných zákonů) Pokud budou otravovat život svému okolí, budeme otravovat život my jim.
 10. Podpoříme mimo školní a mimo pracovní aktivity (kulturu, sport)

Vážení voliči, spoluobčané, pokud souhlasíte alespoň s jedním bodem našeho stručného programu, pak jsou Toryové Vašim správným politickým subjektem. Přijďte volit a vyberte si svého zastupitele z naší kandidátky.


Oldřich Vojíř
Předseda Toryů

FacebookG+TwitterRSS